Producenci

Lista produktów producenta: - Solbet

SOLBET jest liderem oraz największym producentem betonu komórkowego w Polsce. Udziały Grupy Kapitałowej SOLBET  w sprzedaży autoklawizowanego betonu komórkowego wynoszą 33%. Obecne możliwości produkcyjne wszystkich zakładów Grupy sięgają 2 milionów metrów sześciennych na rok tego nowoczesnego materiału.

Na produkcji elementów murowych z betonu komórkowego znamy się bardzo dobrze. Materiał ten produkujemy od 1954 roku. Obecnie skupiamy pięć zakładów produkujących ten rodzaj materiałów ściennych. Centrala firmy mieści się w Solcu Kujawskim, zakładzie o największej dobowej produkcji betonu komórkowego w Europie. Pozostałe zakłady mieszczą się w Lubartowie, Podnieśnie, Stalowej Woli i Kolbuszowej.

Do Grupy Kapitałowej SOLBET, obok zakładów materiałów ściennych, należą także zakłady, które produkują linie technologiczne do produkcji z betonu komórkowego. Dzięki temu jesteśmy niezależni technologicznie i możemy modernizować swoje fabryki uzyskując najwyższą jakość i najnowocześniejsze materiały.Marka SOLBET to nie tylko beton komórkowy. Produkujemy także chemię budowlaną w postaci zapraw, tynków, klejów. Nasz zakład w Aleksandrowie Kujawskim zajmuje się wytwarzaniem tej grupy produktów od 20 lat. Dzięki tym wszystkim gałęziom produkcji pod marką SOLBET jesteśmy jedynym oferentem szerokiego i kompletnego systemu, oferując materiały ścienne oraz chemię budowlaną. Systemowe podejście do procesu budowlanego przynosi korzyści inwestorom, projektantom, wykonawcom i partnerom handlowym. W ten sposób realizujemy misję lepszego budowania.

Nasze produkty, poza obecnością na polskim rynku, są dostępne w innych krajach europejskich. To dla nas również ważne rynki.

Stale się rozwijamy, wykorzystując swoje możliwości. Potwierdzeniem rzetelności oraz profesjonalizmu Grupy Kapitałowej SOLBET jest szereg nagród, w tym uhonorowanie bloczków SOLBET profilowanych na pióro i wpust Godłem Promocyjnym "Teraz Polska" oraz nadproży zbrojonych Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich i wielu innych nagród.

Od niedawna inwestujemy w odnawialne źródła energii. Jesteśmy największym krajowym operatorem posiadającym turbiny wiatrowe. Część z nich zasila nasz zakład w Solcu Kujawskim, dzięki czemu produkcja betonu komórkowego jest jeszcze bardziej energooszczędna i ekologiczna.

  • Widok:
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów