OGRODZENIA W tej kategorii nie ma produktów.

 • Podkategorie:
 • OGRODZENIA METALOWE

  System ogrodzeniowy DREWBET FENCE to nie tylko pustaki łupane i panele drewniane ale od 2015 roku również wypełnienia, bramy i furtki metalowe z nowej serii DREWBET FENCE STEEL. Dostępne są one w 6 różnych wzorach – od wysublimowanych, zdobionych szkłem fusingowym, przez wzory nowoczesne, na tradycyjnych modelach kończąc.

  Wypełnienia STEEL

  Wypełnienia DREWBET STEEL dzięki zróżnicowanym wzorom dają wiele możliwości aranżacji i dopasowania do architektury, jak i ukształtowania terenu. Gama wzorów S2 SIMPLE, S3 SIMPLE PICASSO idealnie wkomponuje się w nowoczesną architekturę budynków.

  Proste, szerokie elementy wypełnienia S2 Simple tworzą regularny pasiasty wzór, który świetnie komponuje się z budynkami o geometrycznych bryłach.

  Dzięki zastosowaniu szkła fusingowego ogrodzenie S3 SIMPLE PICASSO tworzy niepowtarzalny efekt szczególnie podczas słonecznych dni. Barwa szkła uzależniona jest od koloru wykończenia elementów metalowych. Z wypełnieniami w kolorze antracyt i czerń występuje szkło w kolorze głębokiej czerwieni.

   

  Wypełnienia metalowe DREWBET STEEL to również doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią i kochają tradycję. Wzory S5 ARCHER, S6 TRIANGO PICASSO to modele idealnie współgrające z architekturą w klasycznym wydaniu.

  Wypełnienie metalowe S4 DELICATE dzięki swojej tradycyjnej formie doskonale sprawdza się przy aranżacji ogrodzenia domu o klasycznej bryle.

  Barwa szkła fusingowego w modelu S6 TRIANGO PICASSO uzależniona jest od koloru wykończenia elementów metalowych. Z wypełnieniami w kolorze brązowym występuje dekor szklany w kolorze ognistej pomarańczy.

  Rodzaje wykończenia stali

  Wszystkie stalowe ogrodzenia Drewbet kryte są warstwą ocynku ogniowego, i posiadają otwory technologiczne do cynkowania. Następnie są malowane proszkowo.

  Na specjalne zamówienie* istnieje możliwość pomalowania elementów stalowych na dowolny kolor wybrany z wzornika RAL.
  * Wycena indywidualna

 • OGRODZENIA ŁUPANE

  Ogrodzenia łupane

  Doskonała układanka

  DREWBET FENCE SYSTEM to zestaw idealnie dopasowanych elementów wykonanych w technologii wibroprasowanego betonu, opracowany na potrzeby budownictwa wraz z zestawem elementów uzupełniających. System pozwala na wykonanie ogrodzenia, pełnej elewacji, garażu, budynku gospodarczego lub elementów aranżacji ogrodu, w krótkim czasie oraz bez względu na nierówności podłoża. Betonowe elementy systemu cechuje niska nasiąkliwość oraz odporność na warunki atmosferyczne i uszkodzenia.

  Dostępne w: pustaku łupanym, kształtce łupanej, pustaku ryflowanym, wraz z wypełnieniami w 13 liniach wzorniczych tworzą ofertę ponad osiemdziesięciu doskonałych rozwiązań

  1. Ogrodzenia z pustaka łupanego strukturą przypominają bloki łupanego kamienia. Sprawdzą się w towarzystwie obiektów gabarytowych, rozłożystych.
   Ze względu na wymiar elementów, polecane są z wypełnieniami drewnianymi z serii ABSTRAKT.
  2. Kształtka łupana pozwala na szybkie i efektowne wykonanie elementów pełnych typu mur jak i słupów ogrodzeniowych oraz kolumn.
   Elementy przypominają kształtem cegłę belgijską łączoną za pomocą zaprawy.
  3. Pustak ryflowany – jest elementem z betonu formowanego o charakterystycznej żebrowanej powierzchni.
   Znany z lat 70-tych minionego wieku powrócił w roku 2012 do oferty w niezwykle nowoczesnej kolorystyce.

  4. Wypełnienia – drewniane panele, bramki i furtki dopełniają system ogrodzeniowy.
   Firma DREWBET oferuje 13 wzorów w trzech seriach wzorniczych MODERN, ABSTRAKT i FLORAL.
  5. Palisady - beton zmieszany z kruszywem kamiennym w formie prostopadłościanów o wyglądzie kamienia pokrytego patyną
   doskonale zabezpieczy żwirową ścieżkę czy schody komponując się z pozostałymi elementami zabudowy.
  6. Daszki dwuspadowe, cokołowe oraz słupkowe, dostępne są w dwóch bazowych kolorach, dobranych tak, aby dyskretnie wykańczały ogrodzenie.
   W ofercie firmy dostępne są również środki do ich impregnacji.
 • OGRODZENIA DERWNIANE

  Ogrodzenia drewniane

  1. System paneli drewnianych pozwala na pełny montaż jak i na zakup wybranych elementów z serii. Firma DREWBET umożliwia dowolność wymiarowa w zakresie wszystkich elementów.
  2. Elementy drewniane dostępne są w dwóch rodzajach wykończenia: czyste białe drewno lub zaimpregnowane w podkładzie.
  3. Panele ogrodzeniowe z serii MODERN pozwalają na eleganckie wykończenie zarówno prywatnych posesji jak i placów handlowych czy parkingowych. Asortyment elementów ogrodzeniowych w systemie FENCE pozwala również na tworzenie ciekawych, stylizowanych aranżacji.
  4. Drewno wykorzystywane do produkcji pochodzi z lasów zrównoważonego zarządzania. Jest odpowiednio wysezonowane i zabezpieczone przed wpływem czynników atmosferycznych. Firma DREWBET oferuje dodatkowo możliwość malowania lakierobejcami w wybranych kolorach.
  5. DREWBET oferuje elementy wypełnień ogrodzeniowych wraz z okuciami. Realizuje również zamówienia specjalne we własnym tartaku oraz świadczy usługi montażowe poprzez siec punktów partnerskich.

  Seria MODERN

  Dla osób ceniących prostotę.

  Seria ABSTRAKT

  Klasyka z nutka dynamiki.

  Seria FLORAL

  Dla osób z wyobraźnią.

  Elementy systemu ogrodzeniowych paneli drewnianych

  Wypełnienia drewniane firmy DREWBET charakteryzują się doskonałym wzornictwem, jakością i prostota montażu. Dostępne w zestawach zawierających elementy paneli, furtki i bramy, pozwalają na utworzenie dowolnego układu ogrodzenia, dopasowanego forma do układu terenu i stylu nieruchomości. System DREWBET FENCE pozwala na szybkie łączenie elementów oraz dowolne ich mieszanie w obrębie wszystkich serii.

  Wykończenia

  System uzupełniają słupki i podmurówki łupane lub ryflowane dostępne w szerokiej palecie kolorów.
  Wykończenie ogrodzenia stanowią dwuspadowe daszki podmurówkowe i słupkowe

  Okucia

  Wszystkie wypełnienia drewniane firmy DREWBET dostępne są w zestawie z kompletem okuć.  Za dopłatą istnieje możliwość wykonania wzmocnienia do bramy pod automat (ramka z profilu zamkniętego). Producent nie dopuszcza mocowania automatu bezpośrednio do konstrukcji drewnianej bramy.

  Rodzaje wykończenia drewna

  Malowane drewnochronem

   

  Czyste, białe drewno

   

  Za dopłatą istnieje możliwość pomalowania elementów drewnianych lakierobejcą SADOLIN w wybranym kolorze.  W przypadku zakupu wypełnień drewnianych w wersji ,,bez malowania’’ oraz ,,pomalowanej drewnochronem’’ producent zaleca przed zamontowaniem obowiązkowe zabezpieczenie drewna przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych odpowiednimi farbami.

  W przypadku nie zastosowania się do zaleceń producent nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wady powstałe na skutek niewłaściwego zabezpieczenia drewna.

  Nie uznaje się za wady zdrowych sęków oraz naturalnych pęknięć drewna, zachodzących podczas procesu użytkowania drewna, wywołanych wpływem zmiennych warunków atmosferycznych, w których użytkowany jest wyrób, a które wynikają z naturalnych właściwości fizycznych drewna. Powstałe pęknięcia nie mają wpływu na trwałość i walory użytkowe wyrobu. Drewno jako materiał pochodzenia biologicznego, posiada specyficzne właściwości takie jak zdolność do kurczenia, pęcznienia i paczenia.

 • PODMURÓWKA BETONOWA

  Podmurówka betonowa

  System podmurówek i łączników firmy DREWBET obniża koszty wykonania ogrodzenia sprawiając, że jest chętnie stosowany do wykonania ogrodzeń z siatki lub w układzie panelowym. Podmurówki, w razie konieczności, można skracać na dowolny wymiar.

  Modułowa konstrukcja elementów systemu pozwala na skonstruowanie dowolnego kształtu ogrodzenia

  Elementy wykonane są z mrozoodpornego, nisko nasiąkliwego betonu, który zapewnia trwałość na lata.

  Podmurówka systemowa - rodzaje i wymiary

  Łączniki betonowe do podmurówek systemowych

   

 • OGRODZENIA BETONOWE

  Ogrodzenia betonowe

  Dostępne w formie kilkunastu wzorów betonowe ogrodzenia firmy DREWBET to doskonała alternatywa dla ogrodzeń z siatki. Łatwy montaż dwuelementowego systemu nie wymaga rozległych prac budowlanych, ani fundamentów. System pozwala na wykonanie niezwykle ekonomicznego i efektownego ogrodzenia niskim nakładem kosztów.

  Konstrukcja elementów pozwala na indywidualny dobór wysokości ogrodzenia. Panele betonowe nie wymagają impregnacji. W celach dekoracyjnych można je pomalować farbami do betonu.

  Ogrodzenia betonowe
  dostępne wzory:

  • Nr 1
   szer. 2,05m, wys. 1.60m, 3 płyty + słupek

  Ogrodzenia betonowe (płoty betonowe) - w sprzedaży

   

  • Nr 2
   szer. 2,05m, wys. 1,50m, 3 płyty + słupek

  Ogrodzenia betonowe (płoty betonowe) - w sprzedaży

   

  • Nr 2a
   szer. 2,05m, wys. 1,27m, 3 płyty + słupek

  Ogrodzenia betonowe (płoty betonowe) - w sprzedaży

   

  • Nr 4
   szer. 2,20m, wys. 1,45m, 3 płyty + słupek

  Ogrodzenia betonowe (płoty betonowe) - w sprzedaży

   

  • Nr 6
   wys. 2,20m, szer. 1,50m, 3 płyty + słupek

  Ogrodzenia betonowe (płoty betonowe) - w sprzedaży

   

  • Nr 15
   szer. 2,20m, wys. 2,00m, 4 płyty + słupek oraz wys. 2,50m, 5 płyt + słupek

  Ogrodzenia betonowe (płoty betonowe) - w sprzedaży

   

   

  • Nr 32
   szer. 2,05m, wys. 1,62 m, 3 płyty + słupek

  Ogrodzenia betonowe (płoty betonowe) - w sprzedaży

   

  • Nr 32a
   szer. 2,05m, wys. 2,12 m, 4 płyty + słupek

  Ogrodzenia betonowe (płoty betonowe) - w sprzedaży

   

  • Nr 32b
   szer. 2,05m, wys. 2,00 m, 4 płyty + słupek

  Ogrodzenia betonowe (płoty betonowe) - w sprzedaży

   

  • Nr 32c
   szer. 2,05m, wys. 1,50 m, 3 płyty + słupek

  Ogrodzenia betonowe (płoty betonowe) - w sprzedaży

   

  • Nr 33
   szer. 2,05m, wys. 1,48 m, 3 płyty + słupek

  Ogrodzenia betonowe (płoty betonowe) - w sprzedaży

   

  • Nr 33a
   szer. 2,05m, wys. 1,73 m, 4 płyty + słupek

  Ogrodzenia betonowe (płoty betonowe) - w sprzedaży

   

  • Nr 33b
   szer. 2,05m, wys. 1,48 m, 3 płyty + słupek

  Ogrodzenia betonowe (płoty betonowe) - w sprzedaży

   

  • Nr 33c
   szer. 2,05m, wys. 1,63 m, 3 płyty + słupek

  Ogrodzenia betonowe (płoty betonowe) - w sprzedaży

   

  • Nr 33d
   szer. 2,05m, wys. 1,50 m, 3 płyty + słupek

  Ogrodzenia betonowe (płoty betonowe) - w sprzedaży

   

  • Nr 33e
   szer. 2,05m, wys. 2,12 m, 4 płyty + słupek

  Ogrodzenia betonowe (płoty betonowe) - w sprzedaży

   

  • Nr 33f
   szer. 2,05m, wys. 2,00 m, 4 płyty + słupek

  Ogrodzenia betonowe (płoty betonowe) - w sprzedaży