OGRODZENIA METALOWE W tej kategorii nie ma produktów.

System ogrodzeniowy DREWBET FENCE to nie tylko pustaki łupane i panele drewniane ale od 2015 roku również wypełnienia, bramy i furtki metalowe z nowej serii DREWBET FENCE STEEL. Dostępne są one w 6 różnych wzorach – od wysublimowanych, zdobionych szkłem fusingowym, przez wzory nowoczesne, na tradycyjnych modelach kończąc.

Wypełnienia STEEL

Wypełnienia DREWBET STEEL dzięki zróżnicowanym wzorom dają wiele możliwości aranżacji i dopasowania do architektury, jak i ukształtowania terenu. Gama wzorów S2 SIMPLE, S3 SIMPLE PICASSO idealnie wkomponuje się w nowoczesną architekturę budynków.

Proste, szerokie elementy wypełnienia S2 Simple tworzą regularny pasiasty wzór, który świetnie komponuje się z budynkami o geometrycznych bryłach.

Dzięki zastosowaniu szkła fusingowego ogrodzenie S3 SIMPLE PICASSO tworzy niepowtarzalny efekt szczególnie podczas słonecznych dni. Barwa szkła uzależniona jest od koloru wykończenia elementów metalowych. Z wypełnieniami w kolorze antracyt i czerń występuje szkło w kolorze głębokiej czerwieni.

 

Wypełnienia metalowe DREWBET STEEL to również doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią i kochają tradycję. Wzory S5 ARCHER, S6 TRIANGO PICASSO to modele idealnie współgrające z architekturą w klasycznym wydaniu.

Wypełnienie metalowe S4 DELICATE dzięki swojej tradycyjnej formie doskonale sprawdza się przy aranżacji ogrodzenia domu o klasycznej bryle.

Barwa szkła fusingowego w modelu S6 TRIANGO PICASSO uzależniona jest od koloru wykończenia elementów metalowych. Z wypełnieniami w kolorze brązowym występuje dekor szklany w kolorze ognistej pomarańczy.

Rodzaje wykończenia stali

Wszystkie stalowe ogrodzenia Drewbet kryte są warstwą ocynku ogniowego, i posiadają otwory technologiczne do cynkowania. Następnie są malowane proszkowo.

Na specjalne zamówienie* istnieje możliwość pomalowania elementów stalowych na dowolny kolor wybrany z wzornika RAL.
* Wycena indywidualna