OGRODZENIA DERWNIANE W tej kategorii nie ma produktów.

Ogrodzenia drewniane

 1. System paneli drewnianych pozwala na pełny montaż jak i na zakup wybranych elementów z serii. Firma DREWBET umożliwia dowolność wymiarowa w zakresie wszystkich elementów.
 2. Elementy drewniane dostępne są w dwóch rodzajach wykończenia: czyste białe drewno lub zaimpregnowane w podkładzie.
 3. Panele ogrodzeniowe z serii MODERN pozwalają na eleganckie wykończenie zarówno prywatnych posesji jak i placów handlowych czy parkingowych. Asortyment elementów ogrodzeniowych w systemie FENCE pozwala również na tworzenie ciekawych, stylizowanych aranżacji.
 4. Drewno wykorzystywane do produkcji pochodzi z lasów zrównoważonego zarządzania. Jest odpowiednio wysezonowane i zabezpieczone przed wpływem czynników atmosferycznych. Firma DREWBET oferuje dodatkowo możliwość malowania lakierobejcami w wybranych kolorach.
 5. DREWBET oferuje elementy wypełnień ogrodzeniowych wraz z okuciami. Realizuje również zamówienia specjalne we własnym tartaku oraz świadczy usługi montażowe poprzez siec punktów partnerskich.

Seria MODERN

Dla osób ceniących prostotę.

Seria ABSTRAKT

Klasyka z nutka dynamiki.

Seria FLORAL

Dla osób z wyobraźnią.

Elementy systemu ogrodzeniowych paneli drewnianych

Wypełnienia drewniane firmy DREWBET charakteryzują się doskonałym wzornictwem, jakością i prostota montażu. Dostępne w zestawach zawierających elementy paneli, furtki i bramy, pozwalają na utworzenie dowolnego układu ogrodzenia, dopasowanego forma do układu terenu i stylu nieruchomości. System DREWBET FENCE pozwala na szybkie łączenie elementów oraz dowolne ich mieszanie w obrębie wszystkich serii.

Wykończenia

System uzupełniają słupki i podmurówki łupane lub ryflowane dostępne w szerokiej palecie kolorów.
Wykończenie ogrodzenia stanowią dwuspadowe daszki podmurówkowe i słupkowe

Okucia

Wszystkie wypełnienia drewniane firmy DREWBET dostępne są w zestawie z kompletem okuć.Za dopłatą istnieje możliwość wykonania wzmocnienia do bramy pod automat (ramka z profilu zamkniętego). Producent nie dopuszcza mocowania automatu bezpośrednio do konstrukcji drewnianej bramy.

Rodzaje wykończenia drewna

Malowane drewnochronem

 

Czyste, białe drewno

 

Za dopłatą istnieje możliwość pomalowania elementów drewnianych lakierobejcą SADOLIN w wybranym kolorze.W przypadku zakupu wypełnień drewnianych w wersji ,,bez malowania’’ oraz ,,pomalowanej drewnochronem’’ producent zaleca przed zamontowaniem obowiązkowe zabezpieczenie drewna przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych odpowiednimi farbami.

W przypadku nie zastosowania się do zaleceń producent nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wady powstałe na skutek niewłaściwego zabezpieczenia drewna.

Nie uznaje się za wady zdrowych sęków oraz naturalnych pęknięć drewna, zachodzących podczas procesu użytkowania drewna, wywołanych wpływem zmiennych warunków atmosferycznych, w których użytkowany jest wyrób, a które wynikają z naturalnych właściwości fizycznych drewna. Powstałe pęknięcia nie mają wpływu na trwałość i walory użytkowe wyrobu. Drewno jako materiał pochodzenia biologicznego, posiada specyficzne właściwości takie jak zdolność do kurczenia, pęcznienia i paczenia.

 • Podkategorie:
 • WYPEŁNIENIA MODERN

  Seria MODERN

  Systemy ogrodzeń DREWBET są najczęściej wybierane pod względem wyglądu wizualnego spośród dostępnych na rynku ogrodzeń. Powodem tego jest szeroka gama możliwości aranżacji i dopasowania zarówno do architektury jak i ukształtowania powierzchni oraz szeroki wybór wzorów. Seria MODERN to cztery propozycje dla osób ceniących prostotę. Ogrodzenia tego typu doskonale sprawdza się w towarzystwie klasycznej architektury jak i w nowoczesnym budownictwie.

  Ogrodzenia firmy DREWBET posiadają szlachetny wygląd surowego kamienia, który łagodnieje w towarzystwie drewnianych wypełnień o klasycznej formie.

  Dobierając materiały do wykończenia elewacji należy zwrócić uwagęna spójność wizualną elementów.

  Panele ogrodzeniowe z serii MODERN stanowią doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących alternatywy wśród tradycyjnych wypełnień.

  Ogrodzenia drewniane MODERN - wzory

  M1 Vertic

  Skrzydło bramy

  Furtka

  Panel

  M2 Horizon

  Skrzydło bramy

  Furtka

  Panel

  M3 Direct

  Skrzydło bramy

  Furtka

  Panel

  M4 Uni

  Skrzydło bramy

  Furtka

  Panel

  M5 Modero

  Skrzydło bramy

  Furtka

  Panel

  M6 Prima

  Skrzydło bramy

  Furtka

  Panel

  Panele drewniane z serii MODERN doskonale podkreślą elementy łupane w ciepłej kolorystyce Złotej Jesieni.

  Wypełnienia drewniane o kształcie żaluzji doskonale osłonią posesję, jednocześnie dodając nowoczesnej lekkości samej bryle poprzez kontrast struktur i kolorów.

 • WYPEŁNIENIA ABSTRAKT

  Seria ABSTRAKT

  Seria ABSTRAKT firmy DREWBET - to klasyka z nutka dynamiki. Jest to zestaw elementów ogrodzeniowych o bardzo mocnym wyrazie i ciekawym wzorniczo połączeniu z nowoczesnymi elementami metaloplastyki. Panele z tej serii doskonale sprawdza si´ w rezydencjach i miejscach reprezentacyjnych. Polecane szczególnie posesjom o dużej powierzchni i klasycznej architekturze. Doskonale komponują się poprzeplatane z elementami zamkniętymi, potocznie zwanymi murem.

  Regularny kształt motywów dekoracyjnych w wypełnieniach drewnianych serii ABSTRAKT sprawia, że komponują się również z nowoczesnym budownictwem.

  Panele ogrodzeniowe z tej serii zmienia swój wyraz w zależności od doboru rodzaju powierzchni słupków i podmurówek.

  Ogrodzenia drewniane ABSTRAKT - wzory

  A1 Greek

  Skrzydło bramy

  Furtka

  Panel

  A2 Heim

  Skrzydło bramy

  Furtka

  Panel

  A3 Maison

  Skrzydło bramy

  Furtka

  Panel

  A4 Casa

  Skrzydło bramy

  Furtka

  Panel

  Wypełnienia z serii ABSTRAKT doskonale prezentują się na tle kontrastowych, nowoczesnych wybarwień ogrodzeń z pustaków takich jak biało-szary czy grafit.

 • WYPEŁNIENIA FLORAL

  Seria FLORAL

  Seria FLORAL firmy DREWBET to seria dla osób z wyobraźnią. Z ogromna precyzja wykonane elementy kute o naturalnych, florystycznych motywach sprawia, że ogrodzenie wtopi się w krajobraz. Polecana budynkom o miękkiej, naturalnej bryle oraz aranżacjom stylizowanym. Ze względu na lekka formę wzorniczą elementy z tej serii sprawdza się bez względu na długość ogrodzenia czy wielkość posesji.

  Kute elementy wypełnień z tej serii najlepiej prezentują się na tle gładkich elewacji.

  Elementy są odpowiednio wysezonowane i zabezpieczone przed wpływem czynników atmosferycznych. Nie wymagają dodatkowej impregnacji.

  Ogrodzenia drewniane FLORAL - wzory

  F1 Edera

  Skrzydło bramy

  Furtka

  Panel

  F2 Croco

  Skrzydło bramy

  Furtka

  Panel

  F3 Lily

  Skrzydło bramy

  Furtka

  Panel

  F4 Rosa

  Skrzydło bramy

  Furtka

  Panel

  Dostępne w czterech formach wzorniczych elementy drewniane z serii FLORAL, łączone z metaloplastyką, doskonale dopełnią efekt finalny aranżacji.