Producenci

Santorini płukana - "Skalny urok"

Buszrem

Nowy

Dodaj do listy życzeń

Kolory


Kostka brukowa Santorini granit jasny Kostka brukowa Santorini granit ciemny

Opis/charakterystyka


Santorini to produkt najwyższej jakości. To kostka brukowa dla klientów o najbardziej wyrafinowanym zmyśle estetycznym. Łączy w sobie prostotę nowoczesnej formy z powierzchnią odpowiadającą przełomom skalnym. Tym samym znajduje zastosowanie zarówno w architekturze nowoczesnej jak i tradycyjnej.

W tej odsłonie prezentujemy Santorini w wersji płukanej "Skalny urok" gdzie zestawiliśmy dwa kolory jasny granit i ciemny granit. Takie zestawienie kolorów sprawi że posesja nabierze ekskluzywnego charakteru zadziwiając swoją stonowaną elegancją.

Dane techniczne


nasze wyroby objęte są 5 letnią gwarancją producenta oznacza, że stosowana przez nas technologia produkcji umożliwia uzyskanie na tyle spójnej i jednolitej powierzchni, że nasiąkliwość wodą wyrobów jest poniżej 6% nasze produkty są odporne na działanie niskich temperatur charakterystycznych dla naszego klimatu. oznaczenie produktów, które idealnie nadają się na trakty piesze, natomiast z uwagi na ich grubość i prametry techniczne nie powinny być stosowane tam, gdzie możliwy jest ruch pojazdów wielogabarytowych i z dużym obciążeniem. tą ikoną oznaczamy produkty, które swój wyjątkowy wygląd i walory użytkowe uzyskały w specjalnym procesie produkcji np. w trakcie procesu postarzania, śrutowania itp. oznacza, że produkty zachowują zgodność wymiarów, co pozwala w szybki i łatwy sposób układać nawierzchnie. nasze wyroby są odporne na duże jednostkowe naciski, nie odkształacają się i zachowują pierwotne właściwości.


 

 

 

S1,S2,S3,S4,S5,S6,S7 - pakowane razem na palecie

 S1,S2,S3 - 3 szt/warstwę

 S4,S5,S6,S7 -2 szt/warstwę

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Santorini płukana - "Skalny urok"