Producenci

Santorini melanż - "Kolory ziemi"

Buszrem

Nowy

Dodaj do listy życzeń

Kolory


Kostka brukowa Santorini muszlowy melanż Kostka brukowa Santorini piaskowy melanż Kostka brukowa Santorini rubinowy melanż Kostka brukowa Santorini wulkaniczny melanż

Opis/charakterystyka


 

Santorini to produkt najwyższej jakości. To kostka brukowa dla klientów o najbardziej wyrafinowanym zmyśle estetycznym. Łączy w sobie prostotę nowoczesnej formy z powierzchnią odpowiadającą przełomom skalnym. Tym samym znajduje zastosowanie zarówno w architekturze nowoczesnej jak i tradycyjnej.

W tej odsłonie prezentujemy Santorini "Kolory ziemi" gdzie zestawiliśmy cztery kolory muszlowy, piaskowy, rubinowy i wulkaniczny. Wybór trzech pierwszych kolorów sprawi że posesja nabierze ciepłego i łagodnego charakteru. Kolor wulkaniczny tworzą stonowane grafitowo-szare barwy co w ciekawy sposób można zestawić z jasnymi elewacjami nowoczesnej architektury.

Dane techniczne


SCN - System Czystej Nawierzchni uszczelnia kostkę od wewnątrz już podczas produkcji. Nawierzchnia jest chroniona przed różnego rodzaju plamami, zabrudzeniami oraz wrastaniem porostów. nasze wyroby objęte są 5 letnią gwarancją producenta nasze produkty są odporne na działanie niskich temperatur charakterystycznych dla naszego klimatu. oznaczenie produktów, które idealnie nadają się na trakty piesze, natomiast z uwagi na ich grubość i prametry techniczne nie powinny być stosowane tam, gdzie możliwy jest ruch pojazdów wielogabarytowych i z dużym obciążeniem. tą ikoną oznaczamy produkty, które swój wyjątkowy wygląd i walory użytkowe uzyskały w specjalnym procesie produkcji np. w trakcie procesu postarzania, śrutowania itp. oznacza, że produkty zachowują zgodność wymiarów, co pozwala w szybki i łatwy sposób układać nawierzchnie. nasze wyroby są odporne na duże jednostkowe naciski, nie odkształacają się i zachowują pierwotne właściwości.


 

S1,S2,S3,S4,S5,S6,S7 - pakowane razem na palecie

S1,S2,S3 - 3 szt/warstwę

S4,S5,S6,S7 -2 szt/warstwę

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Santorini melanż - "Kolory ziemi"