Producenci

Kreta gładka - "Kawowe inspiracje"

Buszrem

Nowy

Dodaj do listy życzeń

Kolory


Kreta gładka karmel Kreta gładka mokka Kreta gładka latte

Opis/charakterystyka


Zainspirowani ciepłym, brazylijskim klimatem stworzyliśmy nową serię kolorystyczną dla kostki brukowej Kreta, która nazwaliśmy "Kawowe Inspiracje".

W skład serii wchodzą Kreta Karmel - kostka o jasnej, pastelowej kolorystyce dla tych, którzy lubią jak kolory miękko i delikatnie łączą się i przenikają wzajemnie. Kreta Latte - kostka o ciemniejszej barwie kawy z mlekiem, której lekko przydymione kolory doskonale wpiszą się w jesienny krajobraz otoczenia. Kreta Mokka - ciemna, intrygująca jak mocna kawa.

Kostka w tym kolorze zadowoli tych, którzy lubią zdecydowane kolory i kontrasty. Nawierzchnia z niej wykonana wyraźnie harmonizuje z krajobrazem dając zachwycający efekt. Wszystkie kolory pasują do siebie wzajemnie się uzupełniając.

Dodatkowo występuje w wersji postarzanej.

Dane techniczne


SCN - System Czystej Nawierzchni uszczelnia kostkę od wewnątrz już podczas produkcji. Nawierzchnia jest chroniona przed różnego rodzaju plamami, zabrudzeniami oraz wrastaniem porostów. nasze wyroby objęte są 5 letnią gwarancją producenta oznacza, że stosowana przez nas technologia produkcji umożliwia uzyskanie na tyle spójnej i jednolitej powierzchni, że nasiąkliwość wodą wyrobów jest poniżej 6% nasze produkty są odporne na działanie niskich temperatur charakterystycznych dla naszego klimatu. oznaczenie produktów, które idealnie nadają się na trakty piesze, natomiast z uwagi na ich grubość i prametry techniczne nie powinny być stosowane tam, gdzie możliwy jest ruch pojazdów wielogabarytowych i z dużym obciążeniem. tą ikoną oznaczamy produkty, które swój wyjątkowy wygląd i walory użytkowe uzyskały w specjalnym procesie produkcji np. w trakcie procesu postarzania, śrutowania itp. oznacza, że produkty zachowują zgodność wymiarów, co pozwala w szybki i łatwy sposób układać nawierzchnie. nasze wyroby są odporne na duże jednostkowe naciski, nie odkształacają się i zachowują pierwotne właściwości.


 

K1,K2,K3,K4,K5 - pakowane razem na palecie (K1 - 22 szt/warstwę; K2 - 29 szt/warstwę; K3 - 24 szt/warstwę; K4 - 21 szt/warstwę; K5 - 22 szt/warstwę)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Kreta gładka - "Kawowe inspiracje"