Producenci

Roma postarzana

Buszrem

Nowy

Dodaj do listy życzeń

Kolory


Opis/charakterystyka


Roma, jak starożytne miasto, ma w sobie dusze. Poddana procesowi postarzania nabiera swoistego charakteru, przez co jest materiałem, który tworzy doskonałą oprawę klasycznej jak i rustykalnej architektury. Nierzadko architekci, na zasadzie kontrastu, wykorzystują ten rodzaj nawierzchni przy nowoczesnych budowlach. Nieoceniona zaleta Romy jest to, ze ?barwiona w masie? z każdej strony wygląda równie efektownie. Pozwala to na układanie z niej nawierzchni i dodatkowo wznoszenie elementów przestrzennych takich jak np. murki, stopnie i ogrodzenia, co wpływa na jednolity charakter kompozycji. Kolory Karmel, Latte i Mokka w kształtach R2 i R3 sa dedykowane specjalnie jako uzupełnienie linii kostek Kreta i Malta w ?Kawowych inspiracjach?. Pozostałe kolory dostępne są we wszystkich wymiarach zarówno o kształcie prostokąta (R1, R2, R3)

jak i trapezu (R4, R5), dzięki czemu można układać z nich geometryczne jak i nieregularne układy.

Dane techniczne


nasze wyroby objęte są 5 letnią gwarancją producenta oznacza, że stosowana przez nas technologia produkcji umożliwia uzyskanie na tyle spójnej i jednolitej powierzchni, że nasiąkliwość wodą wyrobów jest poniżej 6% nasze produkty są odporne na działanie niskich temperatur charakterystycznych dla naszego klimatu. oznaczenie produktów, które idealnie nadają się na trakty piesze, natomiast z uwagi na ich grubość i prametry techniczne nie powinny być stosowane tam, gdzie możliwy jest ruch pojazdów wielogabarytowych i z dużym obciążeniem. tą ikoną oznaczamy produkty, które swój wyjątkowy wygląd i walory użytkowe uzyskały w specjalnym procesie produkcji np. w trakcie procesu postarzania, śrutowania itp. oznacza, że produkty zachowują zgodność wymiarów, co pozwala w szybki i łatwy sposób układać nawierzchnie. nasze wyroby są odporne na duże jednostkowe naciski, nie odkształacają się i zachowują pierwotne właściwości.


R1,R2,R3 - pakowane osobno na paletach. R4,R5 - pakowane razem na palecie. Kostka bez fazy niedostępna w bieżącej sprzedaży - produkcja na specjalne zamówienie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Roma postarzana