Producenci

Piazza

Buszrem

Nowy

Dodaj do listy życzeń

Kolory


Opis/charakterystyka


To idealna kostka brukowa do tworzenia placów, ogrodów i parków w staromiejskim stylu. Swym charakterystycznym kształtem i stonowaną kolorystyką, przywodzi na myśl nawierzchnie włoskich miast i ulic. Pięć różnych, odpowiednio dobranych kostek zapewnia swobodę aranżacji a kształt poszczególnych kostek, pozwala tworzyć najbardziej nawet wymyślne segmenty wokół studzienek, hydrantów i drzew.

Dane techniczne


nasze wyroby objęte są 5 letnią gwarancją producenta oznacza, że stosowana przez nas technologia produkcji umożliwia uzyskanie na tyle spójnej i jednolitej powierzchni, że nasiąkliwość wodą wyrobów jest poniżej 6% nasze produkty są odporne na działanie niskich temperatur charakterystycznych dla naszego klimatu. oznaczenie produktów, które idealnie nadają się na trakty piesze, natomiast z uwagi na ich grubość i prametry techniczne nie powinny być stosowane tam, gdzie możliwy jest ruch pojazdów wielogabarytowych i z dużym obciążeniem. tą ikoną oznaczamy produkty, które swój wyjątkowy wygląd i walory użytkowe uzyskały w specjalnym procesie produkcji np. w trakcie procesu postarzania, śrutowania itp. oznacza, że produkty zachowują zgodność wymiarów, co pozwala w szybki i łatwy sposób układać nawierzchnie. nasze wyroby są odporne na duże jednostkowe naciski, nie odkształacają się i zachowują pierwotne właściwości.


 

P1 - pakowane osobno na paletach, P2,P3 - pakowane razem na palecie, (P2 - 24 szt/warstwę, P3 - 24 szt/warstwę). P4,P5 - pakowane razem na palecie (P4 - 6 szt/warstwę, P5 - 55 szt/warstwę).

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Piazza