Producenci

Krawężniki

Buszrem

Nowy

Dodaj do listy życzeń

Kolory


Opis/charakterystyka


Krawężniki i obrzeża są elementami produkowanymi z wysokogatunkowego betonu. Znajdują zastosowanie jako:

  • ograniczniki dla chodników i jezdni
  • niewielkie mury oporowe i okalające
  • obramowanie drzew, tarasów roślinnych i pryzm ogrodowych
  • biegi schodkowe

Dane techniczne


nasze wyroby objęte są 5 letnią gwarancją producenta oznacza, że stosowana przez nas technologia produkcji umożliwia uzyskanie na tyle spójnej i jednolitej powierzchni, że nasiąkliwość wodą wyrobów jest poniżej 6% nasze produkty są odporne na działanie niskich temperatur charakterystycznych dla naszego klimatu. oznacza, że produkty zachowują zgodność wymiarów, co pozwala w szybki i łatwy sposób układać nawierzchnie. nasze wyroby są odporne na duże jednostkowe naciski, nie odkształacają się i zachowują pierwotne właściwości.


 

 


Kolory: szary, grafit, czerwony, brąż, oliwka, żółty, zielony, dostępne są tylko w przypadku krawężników prostych o gr. 6 i 8 cm. Krawężnik prosty o gr. 15 i 20 cm, krawężnik łukowy o gr. 15 cm, oraz krawężnik połówka są produkowane tylko w kolorze szarym.

Krawężniki skośny L oraz skośny P - pakowane kompletami na palecie (skośny L - 4 szt./paletę, skośny P - 4 szt./paletę). R1 - tworzy koło o promieniu 1 m, R3 - tworzy koło o promieniu 3 m, R5 - tworzy koło o promieniu 5 m, R8 - tworzy koło o promieniu 8 m.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Krawężniki