Na przestrzeni blisko 25 lat firma nasza stale rozwijała się i poszerzała zakres działalności. Jedną z dziedzin jest doradztwo oraz sprzedaż materiałów budowlanych. Dzięki wieloletniej współpracy z dostawcami oraz wieloma wykonawcami, możemy zaoferować nie tylko konkurencyjne ceny towaru, ale także pomóc w znalezieniu solidnego wykonawcy robót budowlanych, szczególnie w zakresie wykonania dachów oraz wymiany okien i drzwi. 222222222222

Od niemal początku istnienia zajmujemy się również produkcją stalowych ościeżnic, których jakość wykonania potwierdzona jest szeregiem spełnionych norm oraz certyfikatów. Listę wyrobów znajdziesz tutaj.

Inna z kolei część produkcji zajmuje się wykonaniem akcesoriów i elementów meblowych. Produkty te sprzedajemy osobom prywatnym, ale głównie trafiają do zakładów tapicerskich oraz znanych dużych producentów mebli takich jak KLER, czy IKEA. Odbiorców mamy również poza granicami kraju.

W ostatnim czasie zaopatrzyliśmy się w wysoce zaawansowany automat tokarski, dzięki któremu jesteśmy w stanie wyprodukować z bardzo dużą precyzją dowolne elementy długości do 200mm i średnicy do 20mm. Precyzja i jakość wykonania elementów jest szczególnie istotna w takich dziedzinach jak motoryzacja, medycyna, podzespoły elektroniczne, czy elementy zegarków.